My Friend"s Dulhania gomovies HD Online Nyní Romance 720px


 


 



Director Op Rai My Friend"s Dulhania



 


 


Popis = Aryan a Mahira, mladý pár je spojen do jedine?nosti všudyp?ítomností Lásky. Bez ohledu na geografickou vzdálenost, s Aryanem, který se usadil v Bombaji a Mahira studoval na vysoké škole v Dillí; jejich milostné kv?ty s ka?dým dnem. Aryan, který našel pravé srdce svého srdce a sp?ízn?nou duši v Mahi?e, se rozhodne, ?e ji navrhne a trvale ut?sní jejich svazek prost?ednictvím svazku man?elství. Aryan dosáhne Delhi s velkými o?ekáváními a o?ekáváním, proto?e m?l plnou víru v jeho lásku. Ale všechny jeho touhy byly drasticky zni?eny, kdy? zjistil, ?e ho Mahira ne?ekan? opustila. Jako závan kou?e zmizela ve vzduchu, p?erušila všechny její vazby a kontakty s Aryanem. Tento incident zm?nil Aryana a zanechal ho s pohmo?d?nou duší, která se neustále sna?í shromá?dit rozbité fragmenty zlomeného srdce, i kdy? neúsp?šn?. O dva roky pozd?ji . Pravidelnost existence Árijc? se rozruší, kdy? spolu se svými dv?ma p?áteli z vysoké školy Harsh-Casanovou, kte?í tak prohlašují, ?e je to jinak, a ne?ekaný telefonát. Výzva, která se projevuje formou svatební pozvánky, pochází od jejich ?tvrtého soudruha Sajada, který svolává své p?átele do man?elství, které se bude konat v Bhaderwah; krásné m?sto v D?ammú a Kašmíru. T?i p?átelé jsou touto zprávou ohromeni radostí a p?ekvapením. Oni nastoupí do stejného vlaku od jejich p?íslušných citací, aby se stali sou?ástí této vzrušující oslavy a také znovu potvrdili své staré p?átelství. Poté, co trio dosáhlo svého cíle a oddalo se radostnému shledání, trio se v?nuje svému kamarádovi p?ed svatbou, kde trvá na tom, aby ?enich p?edvedl obrázek své nevhodné nev?sty. Sajad ost?e p?edává fotku svým p?átel?m. Postupn? obdivují její krásu. Ale kdy? dosáhne Aryan, dostane šroub z modré. Pro obraz není nikdo jiný ne? Mahira - jediná osoba v árijském ?ivot?, která byla p?í?inou jeho št?stí i p?í?iny jeho slz. Prashamit Chaudhury. Op Rai. 2017. hv?zda = Mudasir Zafar. ?ánr = Romance.


Volné plné mé p?átele dulhania hd. Zdarma plný film mých p?átel dulhania. M?j p?ítel je Dulhania lk21. Volné plné moje p?átelé dulhania obsazení.


 


Zdarma plno moje p?átelé dulhania písn?. Volný plný m?j p?ítel 27s dulhania instagram. Zdarma plné moje p?átelé dulhania ke sta?ení. P?ív?s filmu Dulhania mého p?ítele. Sledujte Dulhania OnLinE. Sledujte film M?j p?ítel Dulhania online. M?j p?ítel je Dulhania OnLinE hd. Plné plné moje p?átelé dulhania plné.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سالم زيبا Lance ملک سلیمان بازاریابی شبکه ای Aaron طراحی لوگو - طراحی لوگو حرفه ای - سفارش طراحی لوگو چهره ها 0000 بهار بی خزان درس و مدرسه